در حال حاضر بهترین و متداول ترین مخزن آب برای ذخیره و نگهداری آب خانه و ساختمان ها ، مخازن آب پلی اتیلن است. زیرا رنگ ، بو و مزه آب را تغییر نمی دهد و نشتی به بیرون ندارد.

مخزن 3 لایه پلی اتیلن که به منظور ممانعت از تابش نور خورشید به محلول و یا آب طراحی شده است ، باعث جلوگیری از تأثیر نور آفتاب بر روی محلول های شیمیایی و یا جلوگیری از رشد جلبک در مخزن نگهداری آب آشامیدنی می گردد.

ماده اولیه مخازن پلی اتیلن ، پلاستیک سازگار با آب و مواد شیمیایی است که چگالی بالایی نیز دارد ، از این رو به آن ، مخزن پلاستیکی نیز گفته می شود. پلاستیک یا همان مواد اولیه استفاده شده در تولید مخازن رادمهرپلاست به شدت باکیفیت است و جای هیچ نگرانی نیست ، چون از پلی اتیلن مرغوب 3840 تبریز استفاده می شود و این پلی اتیلن کاملا بهداشتی و فودگرید است. توجه داشته باشید در محل هایی که نور خورشید به صورت مستقیم می تابد ، حتما از مخزن پلی اتیلن چند لایه استفاده کنید. در غیر این صورت احتمال رشد جلبک در داخل مخزن ، و تغییر رنگ ، بو و مزه آب وجود دارد.

مخازن پلی اتیلن رادمهرپلاست ، دارای مقاومت و استحکام بسیار بالایی هستند و در دماهای متفاوت و نور شدید خورشید مقاوم است. این عایق بودن در برابر گرما و نور باعث شده است که این مخازن ، به یکی از پرطرفدار ترین مخازن در ایران تبدیل شود و تقاضا برای آن زیاد باشد.