گروه تولیدی و بازرگانی رادمهرپلاست فعالیت خود را از سال 1385 با هدف توزیع با کیفیت ترین مخازن پلی اتیلن در سطح استان یزد آغاز نمود. این گروه در طول سال های فعالیت خود همواره تامین نیاز های جامعه هدف با رعایت حقوق مشتریان خود را ملاک فعالیت قرار داده است.

شرکت رادمهرپلاست مفتخر است که با کیفیت ترین مخازن آب پلی اتیلن و سایر مخازن صنعتی و خانگی را در ابعاد و اندازه های مختلف عرضه نماید. همچنین این شرکت با توجه به تجربه چندین ساله فروش انواع مخازن پلی اتیلنی و شناخت نیاز مشتریان و همچنین شناسایی کم و کاستی های مخازن دیگر ، اقدام به تولید مخازنی باکیفیت و تنوع بالا نموده است تا مشتریان گرامی با اطمینان خاطر بتوانند مخازن رادمهرپلاست را با توجه به فضای مورد نیاز خود و همچنین با کمترین هزینه انتخاب و خریداری نمایند.

در طول این سال ها، این گروه تجربه های فراوانی در خصوص نیازهای بازار و ملاک های کیفی در خصوص مخازن پلی اتیلن به دست آورده است که در نهایت در سال 1396 با برطرف نمودن ضعف های موجود در محصولات مشابه گام نهاد و شرکت تولیدی رادمهرپلاست یزد را احداث و گامی در تولید انواع مخزن و تانکر آب و مواد شیمیایی در استان یزد نهاد که با سال ها تجربه و تولید بهترین و با کیفیت ترین محصولات مفتخر به ارائه خدمات به هم میهنان بزرگوار می باشیم. در طی سالیان گذشته خدمات ما و رضایت مندی مشتریان، یکی از افتخارات مجموعه ماست.