تولیدی مخازن پلی اتیلن رادمهرپلاست

تولید انواع مخازن عمودی بلند، مخازن افقی، مخازن زیرپله و ...

درباره شرکت رادمهرپلاست

گروه تولیدی و بازرگانی مشایخ با برند تولیدی رادمهرپلاست فعالیت خود را از سال 1385 با هدف توزیع با کیفیت ترین مخازن پلی اتیلن در سطح استان یزد آغاز نمود، این گروه در طول سال های فعالیت خود همواره تامین نیاز های جامعه هدف با رعایت حقوق مشتریان خود را ملاک فعالیت قرار داده است.

محصولات تولیدی

شما می توانید آخرین محصولات را در اینجا مشاهده نمایید و برای خرید و با سفارش آن را به فروشگاه اینترنتی مراجعه کنید.

آخرین مقالات کاربردی

شما می توانید آخرین مقالات در این حوزه را مشاهده کنید.
شرکت رادمهرپلاست برای تولید تمامی مخازن از روش دورانی استفاده می کند که به همین دلیل مخازن ، کاملا یکپارچه و بدون درز آماده می شوند. همچنین تولید دورانی و یکپارچه بودن مخزن باعث می شود که دچار شکستگی یا خوردگی نشوند. طول عمر مخازن پلی اتیلن به روش نگهداری مخزن و کیفیت مواد اولیه به کار برده شده در ساخت مخزن بستگی دارد. مخازن تولیدی این شرکت از مرغوب ترین مواد اولیه و بدون هیچ گونه ناخالصی تهیه می شوند ، از این رو مقاومت بالایی در برابر ضربه و حرارت و سرما دارند و همچنین با جلو گیری از ورود اشعه ماورا بنفش نور خورشید باعث جلوگیری از جلبک زدن مخزن می شود. تمامی مخازن ، آنتی باکتریال هستند و آب درون مخازن در مدت زمان طولانی بدون تغییر رنگ ، بو و مزه باقی می ماند. استحکام و مقاومت مخزن نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله این عوامل ، طراحی و مهندسی ساخت قالب مخازن است. شرکت رادمهرپلاست در این مرحله سعی کرده ضمن بررسی دقیق و مهندسی انواع فشار های داخلی و خارجی مخازن ، نسبت به ساخت قالب آن اقدام کند. 
به مشاوره نیاز دارید؟ همین حالا با متخصصان رادمهرپلاست تماس بگیرید ...

مشتریان ما

رادمهرپلاست تولیدکننده انواع مخزن و تانکر آب و مواد شیمیایی در استان یزد در بزرگ ترین نمایندگی وان و مخازن پلی اتیلن در استان یزد است که با سال ها تجربه و تولید بهترین و با کیفیت ترین محصولات مفتخر به ارائه خدمات به هم میهنان بزرگوار می باشیم. در طی سالیان گذشته خدمات ما و رضایتمندی مشتریان یکی از افتخارات مجموعه ماست.

ارتباط با ما

-------------------------------------
دفتر فروش: یزد-بلوارجمهوری-دروازه قرآن-ابتدای بلوار فقیه خراسانی-نبش کوچه آرمان
کارخانه: یزد-میدان اله آباد زارچ-سایت شهرک صنعتی-48هکتاری